Jak doprowadzić go do szaleństwa ustami?

Seks oralny to coś, co wydaje się brzydzić wiele kobiet. Powodem tego jest fakt, że wiele kobiet czuje się tak, jakby nie bardzo wiedziały co mają robić, gdy chodzi o robienie dobrze ustami – więc wolą się trzymać z dala od tego. Można nadal unikać fellatio ale też można doprowadzić swojego mężczyznę do szaleństwa, jeśli dasz mu ten rodzaj przyjemności.

Jeśli naprawdę chcesz urozmaicić swoje życie seksualne wówczas należy doprowadzić do seksu i zrobić to najlepiej, jak tylko to możliwe. Kiedy kobieta daje naprawdę wszystko z siebie, aby zapewnić mężczyźnie dobry seks oralny, mężczyzna też jest w stanie dać z siebie o wiele więcej w sypialni. Pomyśl o tym tym bardziej, jeśli chcesz stać się boginią seksu. Chcesz być w stanie doprowadzić do rozkoszy swojego faceta podczas seksu oralnego. Aby tak się stało, musisz nauczyć się kilku wskazówek odnośnie do fellatio – pomocnych dla odważnych i seksownych kobiet.

Przeczytaj także: http://edukacjaseksualna.eu/seks/brak-seksu-a-staly-zwiazek/

Pierwsza wskazówka, jaką ??kobiety muszą znać, dając niesamowity seks oralny mężczyźnie jest to pewność siebie. Gdy masz pewność siebie, możesz naprawdę przyprawić go o zawrót głowy, sprawić, że jego ciało zadrży. Mężczyźni lubią, gdy kobieta nie boi się takich rzeczy. Pewność siebie jest kluczem i to naprawdę dzięki niej może zacząć się dziać cierkawie w sypialni.
Jeśli chodzi o sam seks oralny – oto kilka wskazówek, które trzeba znać. Musisz lizać go całego. Mimo że kobiety zazwyczaj skupiają swoje usta na czubku penisa podczas seksu oralnego, lepiej będzie, jeśli będziesz lizać jego prącie w górę i w dół z językiem. Jeszcze lepiej, jeśli jesteś w stanie zmieścić go głęboko do gardła, należy to zrobić dla swojego mężczyzny. Oprócz stymulowania penisa ustami, jeśli naprawdę chcesz doprowadzić go szaleństwa możesz też lizać jego jądra. Wszystko to przyczynia się do stymulacji, tego jak silna będzie jego orgazm.

Spróbuj jęczeć z zachwytu. Nie ma nic bardziej krępującego niż seks oralny gdy jest zupełnie cicho. Spróbuj przełamać niezręczną ciszę i zacznij jęczeć. Pokaż swojemu mężczyźnie, że cieszy cię ta degustacja i że jest to przyjemne. Ten mały gest może być łatwy do zrobienia, ale to naprawdę go rozgrzeje.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *