Jak otwarcie rozmawiać o seksie?

Ile razy chciałeś rozmawiać o czymś związanym z seksem ze współmałżonkiem, ale po prostu nie wiedziałaś jak to zrobić? Ile już nieszczęścia doświadczyłaś bo jeszcze nie byłaś w stanie powiedzieć swojej drugiej połowie, czego naprawdę szukasz w seksie? Albo ile razy próbowałaś rozmawiać o czymś związanym z seksem ze swoim partnerem a doprowadziło to do nieprzyjemnej sytuacji?

Bez względu czy trzeba porozmawiać na temat fantazji i chęci, czy trzeba omówić problemy związane z seksem, która okrada cię z satysfakcji ważne jest to, by dana osoba była w stanie otwarcie mówić o seksie ze swoim mężem lub żoną w taki sposób, że mogą zajść skuteczne pozytywne i trwałe zmiany.

Na tej podstawie należy uwzględnić następujące wskazówki, jak mówić bardziej otwarcie o seksie ze swoim mężem lub żoną i jak to zrobić w taki sposób, aby uzyskać dobre wyniki, które poprawiają związek małżeński ze swoim współmałżonkiem i wpłyną na tworzenie większej satysfakcji dla obojga.

Rozumiem, że masz pewną ilość zażenowania i niezręczności jeśli chodzi o dyskusje związane z seksem … i twój małżonek może nawet bardziej niż ty. Tak więc, aby zmniejszyć zakłopotanie i niezręczność, trzeba najpierw zmniejszyć zakłopotanie i niezręczność. Im bardziej zrelaksowany, spokojny i łagodny jesteś, tym bardziej zrelaksowany, spokojny twój małżonek może być.

Jest to bardzo ważne, ponieważ jeśli jesteś nerwowy, spięty, na krawędzi kłótni – to nic dobrego z tego nie będzie. Innym aspektem pomagającym bardziej otwarcie mówić o seksie jest uświadomienie sobie własnych lęków, obaw, niepewności i niedoskonałości … od swoich młodych dorosłych lat aż do teraz – wtedy łatwiej można otwarcie mówić o tych rzeczach tak, że twój małżonek mógł uświadomić sobie, że te dane i informacje mogą być różne, ale prowadza do tego by każdy był zadowolony i spełniony. W związku z tym im mniej skoncentrowany jesteś na własnych niepewnościach, tym mniej współmałżonek czuje się bardziej swobodniej. To recepty które warto spróbować wykorzystać do uzyskania satysfakcjonującego seksu.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *