Seksowna niania

5Marek czuł się niemal jak gość w swoim domu – rzadko w nim bywał, bo znaczną część czasu spędzał na służbowych delegacjach. Jego żona również należała do osób zapracowanych, dlatego często się mijali. Ich 3-letnia córeczka często zostawała u dziadków, ale zdarzało się też, że wynajmowali do niej opiekunkę.

Dorota była atrakcyjną studentką i imała się różnych prac, żeby trochę dorobić. Zwykle kiedy Marek i jego żona potrzebowali, aby ktoś zajął się małą Oliwią, nie było z tym problemu. Dziewczyna przychodziła zwykle wieczorem i zostawała tak długo, jak było tylko konieczne. Trzeba przyznać, że Dorota była osobą, posiadającą odpowiednie podejście do dzieci, a mała Oliwia lubiła z nią przebywać.

Był czwartkowy wieczór, kiedy Marek wrócił z delegacji. Żona pracowała tego dnia do późna, jednak zdziwiło go, że zamiast zostawić małą u rodziców, zdecydowała się zadzwonić po nianię. Opiekunka powitała Marka z uśmiechem, poinformowała go, że dziecko już śpi i zaproponowała, że zrobi mu kawę. Marek zwrócił uwagę na to jak dziewczyna krząta się po kuchni i uwodzicielsko kręci pośladkami. Sposób w jaki Dorota się odzywała, poruszała i ubierała, sprawiał, że czuł się nieswojo. Kiedy już zrobiła dla niego kawę, a dla siebie herbatę, usiadła koło Marka i zaczęła luźną rozmowę na temat jego pracy. Ani na moment nie oderwała od niego wzroku, cały czas posyłając mu zalotne uśmiechy.

W pewnym momencie Dorota zapytała się jak wygląda jego pożycie z żoną, co wprawiło go w niemałe zakłopotanie. Przysunęła się jeszcze bliżej niego, eksponując głęboki dekolt. Niespodziewanie położyła jego dłoń na wewnętrznej stronie swojego uda i zaczęła go całować. Jego zmieszanie ustąpiło miejsce pożądaniu. Nagle zapragnął posiąść jej zgrabne i jędrne ciało. Dziewczyna sprawnie pozbawiła go spodni, a jej dłonie zajęły się jego członkiem i postawiły go w stan gotowości. Szepnęła mu do ucha, że już dawno chciała to zrobić, po czym zdjęła z siebie swoje obcisłe jeansy wraz z koronkowymi majteczkami. Usiadła na nim okrakiem, a jego twardy członek zaczął powoli zanurzać się w jej pochwie. Penetrował ją powoli, następnie coraz szybciej, mocniej, głębiej, gwałtownie osiągając szczyt.

Po seksie dziewczyna zerknęła na zegar ścienny, zaczęła nerwowo się ubierać, po czym wyszła. Marek i jego żona już nigdy nie zadzwonili po tę opiekunkę.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *