Jak sprawić,by chciała pozwolić na trójkącik?

Seks w trójkącie jest prawdopodobnie największą męską fantazją seksualną, ale niestety jest to przywilej, na które niewiele dziewczyn chce się zgodzić. Dobrą wiadomością jest to, że jeśli założysz swój związek właściwie to dużo łatwiej będzie ci zorganizować trójkąt ze swoją dziewczyną, niż myślisz.

Istnieją pewne czynniki, na które trzeba zwrócić uwagę na to, aby przekonać swoją dziewczynę, do tego by zgodziła się na ménage a trois.

Po pierwsze, klimat waszego związku.

Jeśli panują w nim konserwatywne stosunki, naprawdę nie ma szans na trójkącik ze swoją dziewczyną. Musi być nieco wariacji seksualnych w waszym związku, aby to w ogóle miało prawo bytu.

Oznacza to, że trzeba rozpocząć związek już z klimatem sprzyjającym do seksualnych przygód klimatem aby zachować swoją nadzieję na ménage a trois przy życiu. Możecie spróbować kilka zakręconych rzeczy. Upewnij się, że nigdy nie robisz czegoś, czego nie chciałaby Twoja kobieta – inaczej nici z trójkąta. Trzeba ukierunkować relację na ciągłą chęć do poszukiwań seksualnych, można zacząć od drobnych rzeczy – być może zrobić jej niespodziankę za pomocą sex zabawki w łóżku – i można w ten sposób zbudować całą drogę do trójkąta. Wtedy on będzie wydawał się naturalnym następnym krokiem.

Jeśli czujesz się niezręcznie próbując niektóre lub wszystkie z poniższych kryteriów, to musisz spróbować innych strategii. Na pewno musisz być pewny siebie seksualnie. Jest to numer jeden jeśli chodzi o klucz do zabawy w trójkącie. Jeżeli nie jesteś pewny siebie seksualnie, to powinieneś odłożyć tą fantazję seksualną dopóty dopóki nie będziesz bardziej pewny siebie w łóżku. Jednak za pomocą wszystkich tych dostępnych książek i zasobów, każdy człowiek może stać się mistrzem seksu w ciągu kilku miesięcy. Gdy będziesz w stanie dać jej najsilniejsze orgazmy jakie ona kiedykolwiek doświadczyła – to spełnienie fantazji o trójkącie będzie już dużo prostsze. A jeśli nie można jej zaspokoić, to raczej w ogole nie ma szans na to, by trójkąt mógł się udać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *